Pytania i rezerwacje:

503 740 262

grzegorz.kierepko@interia.eu

Więcej o paintballu:

Najczęściej zadawane pytania / FAQ Paintball:

Gdzie można grać?

Polecamy zabawę na naszym polu do gry w paintball, które znajduje się w Krakowie w dzielnicy Borek Fałęcki. Pole jest profesjonalnie przygotowane do gry w paintball. Jest to gęsto zalesiony teren z systemem okopów i nasypów oraz szeregiem naturalnych przeszkód. Gra odbywa się w cieniu drzew - w lecie jest chłodniej. Jednorazowo w grze może brać udział od 6 do 24 osób. Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania dodatkowo grilla.

Czy trafienie kulką jest bolesne?

Nie, pod warunkiem, że stosujemy się do zasad i nie strzelamy z bliskiej odległości - wtedy mogą się zdarzyć siniaki.

Czy farbę da się łatwo zmyć?

Oczywiście, że tak - wystarczy spłukać ślad po kulce wodą. Przy produkcji kulek używany jest farbnik spożywczy, który z łatwością spiera się w samej wodzie.

Ile osób potrzebne jest aby zagrać?

Minimalna ilość jaką trzeba zorganizować to 10 osób. Poniżej tej liczby gra się „nie klei”. Poza tym zorganizowanie gry wymaga od nas działań logistyczno - organizacyjnych, które muszą się zwrócić.

Jakie proponujecie scenariusze gry?

Pierwszy scenariusz zawsze jest maksymalnie prosty. Obsługa obserwuje wszystkich graczy i ich zachowanie na polu. W zależności od stylu gry kolejne scenariusze są wymyślane “w locie„ tak, aby gra była jak najbardziej dynamiczna i podobała się wszystkim uczestnikom. Regułą w grze w paintball jest to, że najlepiej sprawdza się klasyczny deathmatch - dwie drużyny stają na przeciwległych końcach pola do gry i na znak do startu następuje atak - gramy do wyeliminowania drużyny przeciwnej.